Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit gondoltok erről? (gipsz...

Mit gondoltok erről? (gipsz fétis? )

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta valamiért vonz, az ha valakinek (leginkább hogy ha velem kb egyidős) be van gipszelve vagy fáslizva valamije, főként ha a lába, vagy mankóval jár. Nekem még sosem tört el semmim, nem volt részem egyikben sem, és régóta szeretném már kipróbálni. Természetesen nem akarok sérülést okozni magamnak, és egyáltalán nem a fájdalom és a baleset ami vonz. Sőt, egy idő után bele is szoktam gondolni, hogy azért nem lenne jó így, és mások előtt is valamilyen szégyenérzetem lenne ha valamim be lenne kötve.., de rendszeresen újra meg újra foglalkoztat ez a téma. Gondoltam arra, hogy veszek fáslit, és néha "eljátszok vele", de végül mindig elvetem, mondván nem vagyok én ennyire hülye.. Ennek ellenére továbbra is érdeklődök az iránt, hogy milyen lenne, ha be lenne gipszelve a lábam vagy milyen mankóval járni. Olvastam a gipszfétisről, olyasmi lehet ez, viszont korántsem a durva, beteges, undorító formája.

Szerintetek ez mennyire normális? Hogy lehetne ezt megszüntetni? Vagy esetleg valamilyen formában "kielégíteni" ezt a dolgot?

15/F



2017. szept. 26. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokmindent olvastam mar gyakorin, de a gipszfetis meg nekem is uj:D
2017. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig azért van néhány ilyen kérdés és válasz az oldalon. Ez a kérdés is másodjára van kiírva. Nem lehet megszüntetni, radikális módszerek nélkül nem lehet egy alapvetően hetero embert sem akár csak biszexuálissá tenni. Pozitívum, mert egyel több dologgal lehet minket felizgatni, negatívum, mert az áltagember nem vágyik gipszre, örül, ha mindene rendben van. Kielégíteni? Sok, sok gipsszel megadod magadnak azt, amit szertnél. Begipszeled, vagy begipszelteted valamidet, nem kell hozzá eltörni. Fáslival kezdtem, gipsszel folytattam, most is van itthon, csak a használatára nincs sok lehetőségem, mindig van itthon valaki rajtam kívül. Gipszfétises sorstárs. F
2017. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ezt megszüntetni nem lehet, ez egy fétis. Emiatt ne legyen szégyenérzeted. Sajnos az ilyen fétis beteljesítése nem könnyű, és a legtöbb ember nem érti meg. Sok külföldi weboldal van, ami a gipszfétissel foglakozik, keress ilyet, nézz bennük körül. Itthon is vannak hasonló érdeklődésű emberek, csak nehéz őket megtalálni.

Jómagamnak is van hasonló fétise, csak nem gipsz, hanem különféle orvosi merevítők.

2017. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én mankóval járok jelenleg és wgyáltalán nwm élvezem
2017. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Szerintem te troll vagy vagy beteg.
2018. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez nem egy fú de vészes fétis, őszintén a fáslis részt még valamennyire meg is értem, ha be van fáslizva valamim nem tudom, tetszik ahogy kinéz, vékonyabbnak tűnik tőle a testrész, olyan érzés mintha kecsesebben mozognék benne, meg kellemes érzés ahogy szorít. Bár igaz nálam ebben semmi szexuális nincs dehát nem vagyunk egyformák.

Figyelj, minden fétisnek vannak enyhébb a és durvább verziói, a bdsm is egy elég széles skála a csipkés szemkötőtől a latex szopóállarcig.

Nem hiszem hogy ki tudsz "gyógyulni" belőle de nem kell elhatárolódnod sem, keress magadhoz hasonló embereket, akikkel tudsz beszélni róla, ők hogy kezelik a mindennapi életben, hogy élik meg, hogyan tudták felvállalni a partnerük előtt, azzal hogy elfogadod hogy te ilyen vagy jót teszel magadnak. Nem ártasz ezzel a fétissel senkinek, nem bántasz vele senkit, szimplán neked ezt sorsolta a gép, próbáld meg elfogadni és boldog lenni vele.



Vagy menj ápolónak a balesetire :D

(bocsi, muszály volt)

2018. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

gyógymódon nem tudok, de engem be lehet gipszelni, akár több végtagom is, hogy ne tudjak mozdulni. egy sportos, huszonéves srác vagyok amúgy.


valamint én is gipszelek szívesen, csak ha teljesen tehetetlen leszel, lehet, hogy jól megcsikizlek, mert vicces lenne látni, ahogy próbálsz ficánkolni, de nem tudsz a gipsztől.

viszont engem meg kell tanitani gipszelni, mert még életemben nem csináltam.

2022. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!