Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap 7 km-t gyalogoltam...

Tegnap 7 km-t gyalogoltam járógipszben és most eléggé fáj a lábam, lehet ettől lett valami baja?

Figyelt kérdés
Bokacsontom van megrepedve, emiatt vagyok gipszben. Azt hittem, a járógipsszel nyugodtam mehetek majd bármennyit.

2017. szept. 29. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Muszájból gyalogoltál ennyit, vagy csak sétálni akartál? Hát elég sok a táv, inkább kíméld, annyit közlekedj vele, amennyi feltétlenül szükséges. Nem véletlenül van rajta. Pihentesd, ha fáj. Ha nem múlik, menj vissza a kórházba. Az sem mindegy mondjuk, hogy mikor tették rá a járógipszet.
2017. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 hete (múlt pénteken) tették fel a járógipszet és csak sétálni meg szórakozni menni szerettem volna, mert már nagyon untam a bezártságot. Lehet sok volt így egyszerre.
2017. szept. 29. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hanem biztos! Egy hetes járógipsszel ne mászkálj ennyit. Ha társaságba akarsz menni, akkor oldd meg, hogy elvigyenek. Ez nem játék, nem tudom, hány éves vagy, de akár végleg tönkreteheted a bokádat, ha nem pihenteted, nem kíméled. A járógipsz arra való, hogy eljuss A-ból B-be, nem arra, hogy 7 km-t gyalogolj. Jobbulást!

1-es voltam.

2017. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van, én voltam a felelőtlen, ma délutánra már kicsit jobb, nem fáj annyira, de ma egész nap fekszem inkább és pihentetem a lábam.
2017. szept. 29. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:

en jarogipszben maximum az udvarra mentem, meg egy kicsit az utcara

hosszabb tavra meg taxit hivtam

inkabb az udvaron setalj,hogy erosodjon a csont

2017. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!