Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon könnyen kimegy a...

Nagyon könnyen kimegy a bokám. Mit lehetne vele tenni?

Figyelt kérdés
Heti 3 tesink van és ebből legalább kettőn kimegy a bokám. Nem vészesen de azért még másnap is szokott fájni. Focizni szoktunk rekordán pályán. Futócipőben szoktam játszani. Rendes focicipőben elkerühetőbb lenne a baleset?:(
2017. okt. 3. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ez nem cipo fuggo. Nekem is lazak a szalagjaim, igy sok a sportbalesetem. Ha elmesz ortopediara, ott is annyit mondanak, hogy hordj bokaszoritot, mert az jol fogja tartani. De ha alapbol lazak a szalagjaid, es nem csak egy elozo balesettol lazult ki akkor nem szoktsk tanacsolni, a labdajatekokkal kapcsolatos versenysportot. De ha csak tesin csinaljatok akkor egyszeruen ne jatsz olyan kemenyen.
2017. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szalagok rugalmasságát nem lehet visszaállítani?
2017. okt. 3. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
De vissza lehet gyogytornaval. Bekem reszlegesen elszakadtak a szalagok, azota (es orokke) faj neha, mikor igy kibiccen par masodpercig de iszonyatosan. Elmentem megint ortoped orvoshoz, azt mondta, minden nap jarkaljak 2-3 percet labujjhegyen, mert az erositi a szalagokat. Voltam ilyen gyogytornan is, ami 6.000ft/ora vag felora volt... szoval probald ki ezt a labujjhegy dolgot, erositi elvileg. De mi den nap kell!
2017. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!