Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Cipo nagyon megnyomta a...

Cipo nagyon megnyomta a sarkam, segitseg?

Figyelt kérdés

Nemreg vettem egy uj cipot, eloszor kenyelmesnek ereztem de aztan egy nap alug tudtam benne hazamenni, annyira fajt a sarkam (de csak az egyik..) tufni kell h eleve erzekeny a sarkam mert egyszer mar egy masik cipo tropára torte, nehezen gyogyult be. De ez most teljesen mas, ert nem torte ki a labam hisz nem sebes, meg szinte nek is latszik semmi. Viszont ha megnyomom nagyon faj, cipo nelkul is. Persze cipobe megrosszabb a helyzet, egyik se kenyelmes miota ez tortent, csak a magassarku, de barmi ami odaer a labamhoz,lepes kozbe rettenetesen faj. Mi tortenhetett a sarkammal?! Elmulik majd? Lehet h egy ideget megsertett? Bar nem egy pontba, inkabb egy kis teruleten faj nagyon.volt mar valakinek ilyen? Hova tudnek fordulni ezugyben ha tovabbra sem mulik el?

Mar vsgy 1 hete szenvedek vele :s 18/l



2017. okt. 11. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel az Achilles-ín ott tapad a sarokcsonthoz, feltehetően lett egy kis íngyulladás. Vegyél olyan cipőt, ami nem nyom.
2017. okt. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kend be Voltaren kenőccsel a sarkad néhány alkalommal és azt a cipőt dobd a konténerbe, vesződjön vele más.
2017. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, Flector krem van itthon, azzal kenegetem :S az a baj h pihentetni nem nagyon tudom mivel mindennap suli van es az osszes cipo nyomja, az is ami egyebkent nagyon kenyelmes...
2017. okt. 12. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!