Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elmenjek orvoshoz, vagy majd...

Elmenjek orvoshoz, vagy majd elmúlik?

Figyelt kérdés

Sziasztok, körülbelül 2-3, de lehet, hogy egy kicsit több hete, hogy munkahelyemen elcsúsztam, és akkor hirtelen nagyon fájt a lábam, alig bírtam ráállni. Másnapra már igazából annyira nem fájt, de azért még éreztem.

Ha állok, akkor nem fáj, meg ha sétálok futok sem, csak akkor érzem a vádlimnál, hogy fáj, amikor leguggolok, akkor húzódik, és ha guggolást csinálok súllyal, vagy felhúzást, akkor is érzem, meg bármilyen láb gyakorlatnál, ahol mind két lábat kell használni, hogy csak a jobb lábamra engedem a súlyt, és csak azzal nyomok, vagy leginkább azzal. (a bal lábam ami fáj) Ha leguggolok nagyon fáj, és teljesen nem is tudok ráguggolni. Ez mi lehet? Elfog múlni, szedjek izület védőt, vagy kenjem valamivel, vagy inkább elmenjek orvoshoz? Ez csak egy húzódás, vagy akár komolyabb?

Előre is köszönöm.



2017. okt. 11. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak húzódás, az teljesen benne van, főleg, hogy ugyanúgy dolgozol tovább, hogy 2-3 hét és még mindig nem múlt el. Próbálj figyelni, arra, hogy ne fázzon a lábad, és esténként, ha van valamilyen kenőcsöd, vagy masszázsolajad, ami melegíti az izmokat ellazítja, nyomkodd meg, lazítsd el és nyújtó mozdulatokat is tegyél, hogy a görcsös feszülés kioldódjon az izomból.
2017. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm 😊:)
2017. okt. 12. 04:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!