Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sportsérülés? Valakinek hasonló?

Sportsérülés? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Tegnap foci közben ütközéskor az egyik térdem megsérült. Akkor hallottam, hogy roppan egyet, s utána borzalmasan fájt. Ott ki is kellett szálnom a játékból, mert ráállni nem tudtam. Este alig aludtam, úgy fájt, most meg behajlítani csak félig megy, különben nagyon fáj, kiegyesíteni ki tudom. Járni alig tudok, s egy-egy rossz mozdulatnál mintha nem lenne stabil egy pillanatra, s borzalmasan benyilal a fájdalom.

Színe nincs, megdagadva kicsit megvan. Ha nem mozgatom akkor is fáj, egyfolytában feszül az egész térdemnél.


Egy hét múlva megjavulhat? Mert az orvos azt mondta, hogy egy hét múlva már focizhatok. Csak annyira fáj, hogy olyan nehéz elképzelni, hogy egy hét múlva egyáltalán teljesen járni fogok tudni e. Remélem én vagyok a hitetlen és rosszul érzem..


Ha valakinek volt hasonló, az megoszthatná velem a tapasztalait.



2017. okt. 16. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ultrahang nem ártana. Simán lehet porcleválás is.
2017. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Röntgen volt, azt mondta nincs semmi. Hiszek neki, csak ne fájna ennyire, mert hülyén érzem magam, hogy járni alig tudok, mikor nincs semmi bajom :/
2017. okt. 16. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj másik orvoshoz. Lehet szalagsérülés, vagy porcsèrülés is, amit rtg alapján nem tud diagnosztizálni. UH vagy MR kellene és egy rendes fizikális vizsgálat.

Ne hagyd ennyiben!

20/L

2017. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Megpróbálok másik orvoshoz menni, mivel kicsit aggaszt, hogy ha nagyon erőszakolom, akkor is max. 90°-ig tudom behajlítani.
2017. okt. 17. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!