Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vajon miért fáj még mindig?...

Vajon miért fáj még mindig? Másnak is volt hasonló?

Figyelt kérdés
Torna órán beleszaladt a labda a hüvelykujjamba. Elkezdett dagadni és iszonyatosan fájni, irány a doki, aki azt mondta, hogy ízületi sérülés, egy hétre kaptam sínt, azt mondta, hogy egy hét alatt maximálisan meg kell gyógyulnia. Holnap kell mennem kontrollra, de iszonyatosan fáj már az a kevés mozgás is, amit a sín enged. Szerintetek mi lehet a gond? A röntgen nem mutatott semmi rendelleneset.
2017. szept. 26. 20:01
 1/1 anonim válasza:
Mindenképpen mond az orvosnak, és ha nem törődik bele ami szerintem kizárt menj el egy másikhoz! De ahogy a dátumot néztem rájöttem hogy már el mentél! Le írnád mi lett veled?! Nekem is volt hasonló helyzetem csak nekem eltört!
2017. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!