Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A barátnőm (33 éves) a napokba...

A barátnőm (33 éves) a napokban balesetet szenvedett, a bal lábát amputálni kellett és most úgy néz ki a jobbat is kell (holnap derül ki). Miket érdemes elintéznem mire otthon lesz? Ki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Másodikon van a lakásunk, Bp belvároshoz közel. Van lift, de van pár lépcső is. Kerekesszékhez átalakítás biztosan kelleni fog, de mikre figyeljek még? Mire számítsak? Hogyan tudom megkönnyíteni a dolgokat?


Köszönöm ha elláttok tanácsokkal!



2017. okt. 17. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan lesz rehabilitációja, a kórházban a rehabostól kérnék tanácsot.

A MEOSZ oldalán találtam támogatásról infót.

Sok erőt kívánok!

2017. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen beszélünk velük, illetve már beszéltem is erről-arról. Személyes tapasztalatokat, tippeket ettől függetlenül nagyon várok, várnánk! Köszönöm!
2017. okt. 17. 23:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok erőt, kitartást! Biztosan fogtok segítséget kapni a rehabilitáción, ne aggódj! Biztosan nem könnyű ami jön, de meg fogjátok oldani! Az hogy mit hogyan alakítotok át, szerintem még függ attól is hogy mi lesz a lábával a kedvesednek. Remélem jól alakul! Szorítok!
2017. okt. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a MEOSZ BP-i egyesület tud ebben konkrétan segíteni, ők ismerik az aktuális jogszabályokat (lehet igényelni lakás átalakítási támogatást is ilyen esetekben). A közös képviselővel mindenképpen kell beszélni, mert a lépcső bármilyen átalakításához kell a tulajdonosok engedélye. De mindenképpen meg kell várni azt, hogy mi lesz a "végleges" állapot mert anélkül az orvosi papír nélkül szinte semmit nem lehet elintézni.
2017. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mi történt pontosan?
2017. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hello! Mi a helyzet?
2017. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A körülményekhez képest jól van, pozitívan áll a helyzethez és nem hagyja el magát.
2017. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
mi lett a másik lábával?
2017. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos azt is elveszítette.
2018. júl. 24. 11:21
 10/15 anonim ***** válasza:
az durva:( és jól van viszonylag?
2018. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!