Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Amióta eltörte az apám az...

Amióta eltörte az apám az orrom, mem bírok tükörbe nézni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem lett meg egy tárgyam az egyetemen, ezt fél évig sikerült titkolni előtte. Nagyon nehéz volt, ráadásul utóvizsgán direkt meghúztak mindenkit, én meg csakarra mentem. Nem is ez, elszúrtam. Anyám tudta, de ő is képben volt, hogy agyonver engem, ha megtudja. Akármire képesek. Márciusig zsarolt, majd akkor meguntam, erre beköpött apámnak, így is mondta. Az egyszer nekem esett, hogy több helyen beszakadt a szám. Majd teljesen kikészített, megőrült, ilyeneket állított, hogy drogozom stb. Majd mikor ellenkeztem, beverte az orromat, úgy hogy vérzett. Be is dagadt. Azt tudta anyám mondani, hogy megérdemelted.

Másnap elmentem a háziorvoshoz más miatt, ő mondta, hogy biztos nem törött el, nem kell vele semmit. Megmondtam neki, hogy beverték.

Milyen hülye voltam, hogy nem mentem utána,de nem fájt.

Utána ment az egész terror, hogy hova zâ

árat be stb.,elmebetegnek nyilvánít vannak haverjai. Még egy volt rendőr kollégàjával is játszatta a szerepet, hogy majd ő elintézi stb., lejáratott a falu előtt, hogy én drogos vagyok stb. Ez nem igaz, mondtam, hogy vigyen tesztre is ha akar.

Szóval egy reggeli alkalommal úgy megcsapott, hogy beszakadt a fülem. Semmit nem hallottam rá. Ekkor megcsapta megint az orromat, lehet ez is betett neki. Kitalálta, hogy hazudok, hozzám se ért. Milyen hazug lett belőlem

A fülemmel dokihoz mentünk, oda a drága anyucikám is kísért, nehogy beszéljek. Beszakadt az egész dobhártyám. Kezelték, fe máig nem hallok vele tökéletesen. Ugye a fránya focilabda.

Az orrom egy ideig recsegett, most már becsontosodott és görbe. Ki lehet tapintani.

Felvettem a kapcsolatott több orvossal. A balesetet bizonyítani kellene, akkor állja a TB. Egy plasztikai sebész 600.000 forintért csinálná meg. Arra sincs pénzem, hogy konzultációta menjek, nemhogy ez.

Nagyon csúnya, ha hozzáérek érzem. Persze másnak annyira nem feltűnő. Esetleg, ha bizonyítanám, hogy orrsövényferdülésem lett, akkor mennyire csinálják szépre?

Arra gondoltam, ha esetleg eltörném magamnak másik irányból? Viccnek gondoltam, de esetleg.

Ez nem élet így, egy sz.r jegy miatt.

Annyit mondták, hogy költözzem el, de nincs hova és attól még ugyanúgy nincs pénzem megcsináltatni.


2017. okt. 23. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség. Ez már a bántalmazás kategória. Messze van ez már a "szülői saller"-től. Bocs, de az apád nem normális. Elkezdenék a helyedbe kondizni is, minél hamarabb. Szerintem ez csak rosszabb lesz, minél idősebb lesz.
2017. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Irány rendőségre!

Mondd, hogy bántalmaznak, és félsz.

2017. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, tudom, hogy nem ez a kérdésed, de mi értelme megcsináltatni az orrod, ha ezekkel a vadállatokkal élsz? Megint bántalmazni fognak. Menekülj el otthonról, ki tudja, hogy mit fognak tenni veled? Lehet,hogy ezt a sok borzalmat normálisnak állítják be, de egy felnőtt nő vagy, akinek az apja az anyja hallgatólagos támogatásával eltörte az orrát. Mindenkinek becsúszhat 1-1 karó az egyetemen, és? Ezért egy életre el kell csúfítson, tönkre kell tegyen? Jelentkezz kollégiumba, nyilatkozz arról, hogy önállátó vagy és keress diákmunkát. Nehéz lesz? Igen. Drogosnak, őrültnek fognak nevezi és életreszóló sérüléseket fognak okozni? Nem. Legközelebb, ha ilyen történik, azonnal menj rendőrségre és csináltass látleletet. Sok erőt és kitartást kívánok!
2017. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:'(
2018. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én vagyok a válaszadó, így egy év távlatából nem változott semmi, viszont a szüleim elmebetegek.
2018. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azóta is bántalmaztak?
2018. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, azóta is, mert azt hiszi, hogy bármit megtehet...
2018. nov. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!