Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az apám azt hajtogatja, hogy...

Az apám azt hajtogatja, hogy elmegyógyintézetbe zárat, drogozok stb. Senki nem hisz nekem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Decemberben kezdte, mert felkeltem éjjel többször wc-re (menstruáció miatt) hogy tuti nem tudok aludni... Másnap elkerültük egymást a városban erre, hogy én megbolondultam stb. Ekkor kellett volna észbekapnom...

Azóta is ezt hajtogatja, hogy én bolond vagyok, bezárat.

Március óta nagyon durván,hogy majd ő lemegy az orvoshoz, aztán elmebetegnek nyilvánít. Agyonver és a mentő visz el stb

Meg hazajövök suliból, erre rám fogja, hogy be vagyok szívva, drogot menni voltam.

Meg csak úgy, beront és közli, a marhaságait.

Félek tőle, elmondhatatlanul. Akárkinek mondom röhög vagy azt mondja szarjam le.

Nem lehet ilyen körülmények között élni.

Gyomorgörccsel jövök haza, amint tehetem menekülök.


2017. okt. 18. 22:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Folytathatjatok a szinjatekot, akkor nem fog változni semmi.


Vagy elmehetsz önállóan egy drogtesztre és a képébe tolhatod a negatív tesztet. Akkor nem tud tenni semmit.

2017. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

És drogozol? Dohányzol?

Nem hiszem el, hogy csak úgy ok nélkül kezdett el szekálni. Bár tényleg nem a szülői mintapélda az apukád.

2017. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Dehogy drogozom, jézus isten,nem.

Már én is mondtam ezt a grogtesztet.

Teljesen kiakadt, hogy a jegyeim miatt, azért műveli ezt. Pont, hogy emiatt a helyzet miatt rontottam le.

De mindjárt itt lesz, hogy kamu. Nagy buli volt 2 napig a vért sikálni a szőnyegből, mert felszakította a szám.. Vagy úgy bemenekülni a kocsiba, hogy 1 másodpercen múlt, hogy ténylg nem a mentő visz el.

Erre az a válasz, hogy rám hívja a mentőket és bevitet. Meg majd ott kigyógyítanak...

2017. okt. 18. 22:53
 4/12 anonim válasza:

Az jutott még eszembe, hogy erről az osztalyfonokodnek tudnia kellene.

Egy téged ismerő édesapád által is tisztelt személy úgy gondolom, pedagógiai tapasztalatait felhasznalva tudna segíteni neked.

Akár úgy is, hogy mondjuk ő mutatja meg apukadnak a drogteszt eredményét

2017. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves vagy?
2017. okt. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyből az ugrott be, hogy apukáddal van valami. Normális felnőtt ember ilyeneket nem csinál.

Lehet, hogy őt kellene drogtesztre küldeni. Esetleg leellenőrizni a szesz fogyását otthon.

2017. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, először mindent mondj el az osztályfőnöködnek, valamint az iskola pezichológussal is beszélni kellene. Nem azért, mert felmerülne,hogy drogos lennél,hanem azért, mert ők tudnak segíteni. Ezen kívül a háziorvosodat is fel kellene keresni. A többi intézkedést már az ő kötelességük megtenni apukád ellen.
2017. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Még régebben volt, hogy lekísért az orvoshoz, aztán ott is előadta, hpgy drogozom. Biztos azért nem tudok iskolába menni. Kiröhögte, lehet viccnek vette, nem tudom.

Nagyon durva, amit csinál... Már volt, hogy megpisiltatott, aztán viszi a rendőrségre. Odaadtam neki pohárban vidd... Persze nem jitptt el oda.

Ő ezeket komolyan gondolja. Párszor eljut az üveg fenekére, meg lesi az m1-et. De abszolút nem normális.

2017. okt. 19. 13:20
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Irány a rendőrség!
2017. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az én apám alkoholista és neki is volt egy ilyen kitalációja, hogy én drogozok. Mert amikor feljött részegen akkor volt, hogy egészen addig hergelt engem és anyukámat, hogy ordítottam a tehetetlenségtől. Sajnos nem tudtunk tőle megszabadulni. És akkor még ez után én voltam a drogos... Lassan 15-20 éve tőrjük ezt, kicsit kezdek rámenni én is idegileg erre a játékra, anyámról nem is beszélve. A jövő évnek úgy vágok neki, hogy innen mindenképpen menekülni kell mert nem bírom már ezt a nyomasztó hangulatot. Élni szeretném az életet, de nem így hogy egy alkoholista folyamatosan terrorizál minket. Szerintem mindenképpen próbálj meg ebbe valami közeli családtagot bevonni akiben megbízol, hátha ö tud jobban segíteni!
2017. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!