Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől lehet ez a térd fájdalom?

Lilkofilko04 kérdése:

Mitől lehet ez a térd fájdalom?

Figyelt kérdés
Ma reggel erős szúró térd fájással ébredtem fel. Annyira szúr, hogy járni sem bírok. Tegnap még semmi előjele nem volt ennek és sohasem volt panasz a térdemre. Pár hónapja viszont elkezdtem beakadni az ízületeim úgy hogy valaki másnak kell kirántani, hogy helyrejöjjön. Ezzel nem is fogalalkoztam mert úgy gondoltam hogy talán azért van ez mert még növök. (16éves vagyok) szerintetek mitől lehet ez a fájdalom? Elfeküdtem volna az éjjszaka? Válaszaitokat előre is köszönöm!
2017. nov. 4. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el háziorvoshoz, majd onnan továbbküldenek ahova kell. Egyébként áterezlek, mert én 3 évig nem tudok még járni, ami fájdalommal jár, és ahh. Nem tudom élni az életem...
2017. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!