Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Letört egy darab a gyűrűsujjam...

Letört egy darab a gyűrűsujjamból, de fáj egy kicsit mikor teljesen behajlítom, illetve nem tudom teljesen kihajlítani mint a többit. Érdemes vele visszamenni a sebészetre?

Figyelt kérdés
6 héttel ezelőtt letört egy 0,5mm-es darab (kicsi elmozdulással) a bal gyűrűsujjamból. Sebésznél alumínium sínnel rögzítették, majd 2 hétre rá levették. Akkor alig tudtam megmozgatni, de most már teljesen be tudom hajlítani, csak valamikor egy kicsit fáj mikor teljesen behajlítom és nem tudom úgy kihajlítani úgy mint a többit. Igazából a mindennapokban nem zavar, csak a tudat, hogy nem úgy működik mint a többi. Érdemes vele visszamenni sebészetre?

2017. nov. 7. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2017. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj vissza, hátha teljesen helyretudják tenni.

Nekem kiskoromban kiugrott a vállam, a mai napig nem tudom teljesen behajlítani a kezem, és fáj a front miatt és hidegben.

2017. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben tornáztatnám még 1-2 hétig és utána mennék vissza, ha tényleg nem javul. De menj visszanyugodtan, ha zavar, de ott is csak max gyógytornát fognak javasolni.
2017. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mióta levették azóta szinte tornáztatom, ilyenkorra szerintem már rendbe kellett volna jönnie teljesen. Na mindegy inkább visszamegyek az orvoshoz, lehet, hogy valahogy megtudja roppantani a csontot úgy, hogy rendbe jöjjön.
2017. nov. 7. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!