Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Majdnem 2 hónapja megütöttem a körmöm. Ma leesett. Normális, hogy ilyen?

Egy vékony bőrszerű réteg van majdnem az egész területén. Azonban észrevettem, hogy eléggé egyenetlen, főlegbaz alján... Ez normális? Pár hónap múlva teljesen helyre fog jönni, vagy ilyen csúnya marad?

2017. nov. 8. 23:05  Privát üzenet  

A válasz
rendbejön az, ne aggósj

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. nov. 8. 23:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szóval az normális ha most barázdált az új köröm?

# 2/2Időpont 2017. nov. 8. 23:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4 éve és 1 hónapja is megütöttem a jobb sípcsontom közepét. Nagyon lassúnak tűnik a jabulás. Normális ez?
Munka közben megütöttem a kezem, de nem szeretnék elmenni rogenre feleslegesen. A repedést a zuzodastol hogyan lehet megkülönböztetni?
Megütöttem a lábkörmöm. Le fog esni. Megéri leszedetni az orvossal, vagy várjam meg amíg magától leesik?
Megütöttem a körmöm. Le fog esni?
Megütöttem valakit, lilásbordó a kézfejem és bedagadt. Kell vele valamit tenni?
Sony Ericsson C902 kamerájába belépve egy rakat párhuzamos, sokszínű csíkot mutat kamerakép helyett. Lehet, hogy megütöttem a telefont vagy leesett, nem tudom, mi lehet a baj?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!