Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szúrt sebnél , milyen a...

Szúrt sebnél , milyen a kezelés folyamata?

Figyelt kérdés
pontosabban arra vagyok kíváncsi , hogy a drain csőnek mennyi ideig kell benn lennie ? hétfő este a sürgősségin berakták , másnap reggel a balesetin pedig kivették . csak én gondolom korainak ? azt tudni kell , hogy a seb 1 hetes volt , amikor orvoshoz mentem vele . ekkor feltárta a sebet kitakarította és csövet rakott bele . én azt gondolom hogy ez alatt az egy éjszaka alatt a szúrt csatorna meg sem telhetett újra váladékkal , ezáltal az sem volt , ami kijöjjön a csövön. amikor a kötést levették egy kicsit véres volt a kötés , de az még a kezelés miatt lehetett . holnap kell mennem " megmutatni" a balesetire ..
2017. nov. 9. 18:21
 1/4 anonim válasza:
Szerintem jobban jársz, ha felhívod az ügyeletet és tájékoztatást kérsz. Itt olyan információkhoz juthatsz ami semmire, rosszabb esetben nagyobb bajt okoz. Ők biztosan okosabbat tudnak neked mondani. Az ilyen nem játék.
2017. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Poris2000 ***** válasza:
A drain csőnek addig kell bent maradnia, amíg megfelelően le nem csökken a váladék elfolyásának sebessége. Tehát ha már nem jön belőle semmi, akkor ki szokták venni.
2017. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
holnap mennem kell, és szóvá teszem , de attól tartok hiábavaló , mert a saját hibájukat nem gondolom , hogy befogják ismerni . és így ugyanott tartok majd ahol most , hogy nem tudom jó ez így vagy sem .. azt mondták kedden ,hogy kötözzem naponta a sebet itthon , majd pénteken menjek vissza .. a seb egyébkén ujra bezáródott , így nem tisztul , ugyanott vagyok vele , mint amikor először ellátásban részesültem, akkor is el volt záródva , azért tárták fel és kaptam a csövet , de egy éjszaka alatt nem hiszem hogy használt .
2017. nov. 9. 18:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Poris2000 ! igen , ezt sejtettem, de ez éjszaka alatt nem következik be , gondolom én .. de ha megint az az orvos lesz aki a csövet kivette kedden , biztos nem fogja beismerni , hogy nem kellett volna , vagy mit csinál ? feltárja ő is és szenvedjek megint ?!
2017. nov. 9. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!