Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem gyógyuló sebet mivel...

Nem gyógyuló sebet mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés

A lábfejemet műtötték, a vágás mentén szép a heg, de van egy része, ahol gyulladt a bőröm és nem gyógyul meg.

A röntgen negatív, a sebből vett minta (tenyésztés) negatív, a vérképem nem mutat gyulladást, de akkor mi a baj?? Mi a sz*rt csináljak vele?

Már rohadt ideges vagyok, hogy be vagyok zárva, mert nem tudok normális cipőt venni, konkrétan ott tartok hogy eret vágok.


Mit csináljak vele? Van ötletetek? Komolyan nem hiszem el, hogy ez ekkora szívás.


2017. nov. 18. 17:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Szedtem rá antibiotikumot. A lábamon nem segített, de cserébe hasmenésem volt, nőgyógyászati fertőzésem, meg száj nyálkahártya gyulladást okozott, de végigszedtem a szent cél érdekében.


Volt valaki ilyen helyzetben?

2017. nov. 18. 17:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Betadine oldatos kötést tegyél rá.
2017. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván látta a kezelőorvosod, ha ő nem tudott hatásos terápiát javasolni, akkor itt a gangon levő szomszédok hogy tudnánk, amikor nem is láttunk, nem tudjuk ki vagy, azt sem tudjuk milyen életvitelt folytatsz, cukorbeteg vagy-e.

Így a sötétben tapogatózva csak azt lehet mondani, hogy abba kell hagyni az esetleges dohányzást. Meg kell szüntetni a lábban a vér pangását, azaz fel kell polcolni és naponta többször óvatosan masszírozni kell a seb melletti területet a vérkeringés fokozása érdekében. Időlegesen el kell hagyni minden olyan gyógyszert, ami gátolja a vérlemezkék működését (elsősorban acetilszalicilsav és származékai).

2017. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Diabetesz esetén szok előfordulni.

Vagy az immunitásod nem megfelelő. Keress valakit, aki hajlandó ezzel bíbelődni.

2017. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér:

[link]

2017. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!