Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett a lábammal?

Mi történhetett a lábammal?

Figyelt kérdés

1-2napja hanyatt feküdtem az ágyban, és elkezdtem nyújtózkodni. A lábam iszonyúan megfeszült, és a vádlimban valamilyen rándulást éreztem. Mintha valami elszakadt volna a lábamban. Elkezdett zsibbadni az egész utána, mozgatni nem tudtam, ilyen fájdalmat még soha nem éreztem. Aztán mozdulatlan maradtam pár percig, utána megszűnt a zsibbadás, de azóta folyamatosan fáj.. Lehet, hogy így viccesnek tűnik az egész, de akkor nem igazán volt az.:Dd Köpni, nyelni nem tudtam..

Jelenleg nem tudok elmenni orvoshoz, mert édesanyám délutános, én pedig még a 14-et sem töltöttem be, és így nem csinálnak semmit. Szombaton mennék. Azóta egyébként természetesen folyamatosan fáj, mintha izomlázam lenne, feszül. És még remeg is. Addig szerintetek mit tudok tenni az érdekében? Esetleg jegeljem, vagy valamilyen izomlazító kenőcsöt használjak?

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. nov. 23. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Kalcium és magnézium a te barátod. Persze az is jó, ha tudod masszírozni valami izomlazítóval.

Egyszerűen begörcsölt a vádlid, előfordul.

2017. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!