Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett a lábammal? Sos

Mi történhetett a lábammal? Sos

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja lementem spárgába bemelegítés nélkül.(mert egy osztálytársam nem hitte el)

Na szóval lementem, és egyszercsak a jobb combomban (az volt elöl) egy "kattanást" éreztem és egy nagyot "belenyilalt". Azóta már próbáltam 1-2szer nyújtani, de nem tudtam úgyhogy hagytam.

Ma, kb 1 hónap után próbáltam meg megint kb negyed órás bemelegítés után, de nem sikerült mert megint éreztem azt a fura érzés szóval abbahagytam gyorsan.

Amugy a talajra se tudtam régebben letenni a tenyerem mert feszitett a jobb combom de ma már ment

Mi lehet a baj? Tudok majd még egyáltalán spárgázni? :/



2016. okt. 30. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem egy jó alapos húzódást szereztél be. Innen a távolból ennyit tudok mondani. Szerintem nem lesz baj, lassan, fokozatosan, alapos bemelegítés után lehet majd nyújtani és rendbe fog jönni. De legközelebb ne csinálj ilyen butaságot !
2016. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez azert megnyugtato, koszonom!

Es akkor nyujtsak ovatosan, vagy inkabb hagyjam pihenni meg?

2016. okt. 31. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!