Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kínos de bevertem a puncim és...

Ari1234 kérdése:

Kínos de bevertem a puncim és nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eggyenlőre békén hagyom és persze anyagon keresztűl hűteni fogom.Száltam fel a biciklire és megcsúsztam és a vázra estem bevertem és feldagadt.
2017. nov. 24. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Ne hűtsd , felfázol , már hideg ősz van .
2017. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
80%
Ugyanígy jártam én is pár éve...még rendesen megfájdult ahogy visszagondoltam rá! Igazából sok mindent nem tudsz tenni, én is otthon szenvedtem meg hűtögettem amíg nem csillapult a fájdalom. De egy pár napig még kínos volt az ülés, főleg hogy ugyanúgy bicikliznem kellett. Te ha teheted, most legalább eg hétig ne ülj rá.
2017. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha semmi nem vérzik akkor nem tudsz vele többet csinálni, mint amikor beütöd pl. a kezedet.

2-3 nap alatt enyhülnie kell a fájdalomnak, ha nincs változás fordulj orvoshoz.


(A felfázás nem a hidegtől van, hanem a baktériumoktól. Önmagában a jegeléstől senkinek nem lesz baja.)

2017. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat csak gond hogy a suliba bicajjal járok.
2017. nov. 24. 21:14
 5/7 Metionin ***** válasza:
Én is így voltam, 8 km volt csak oda :D tegyél valami puhát a nyeregre, úgy túlélhető.
2017. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer én is ráhuppantam egy hirtelen fékezéskor egy férfivázas montira. 5 percig csillagokat láttam. Olyan lilásfekete voltam lent,hogy rossz volt nézni. Egyébként nincs vele teendő,olyan,mint mikor sípcsonton rúgnak. Fáj,mint a veszedelem,de használhatod. Bringázhatsz is,max,ha nagyon fáj,ne ülj a nyeregre. Ha van otthon sportkrém,azok általában jók erre is,mert fokozzák a keringést. Bekenheted vele,csak vigyázz,hogy a kényes részekre ne menjen,mint pl nyálkahártya. Csak ott használd,ahol ugyanolyan a bőr,mint bárhol másutt.
2017. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
40%
Szegéééééény :( Adjak rá gyógypuszit? :P
2017. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!