Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pontos egy éve nagyon bevertem...

Pontos egy éve nagyon bevertem a fejem oldalt a halantékomnál és még azóta fáj az ütés helye. Ezen kívül fáj a fejem azon a környéken. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ.

2017. szept. 22. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott?
2017. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Orvosnál voltam. Megkérdezte hogy el e szédültem, volt e hányingerem. Nem volt egyik sem. Azt mondta akkor semmi probléma. A sérülés után mindjárt voltam.
2017. szept. 22. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Röntgen mit mutatott? Vagy azt sem csináltak? Amúgy annyira nem parázz be,nem lehet olyan nagy baj ha az orvos hazaküldöt, és ha már egy éve történt, ha valami nagy gond lenne, azóta már lett volna komolyabb bajod.Lehet, hogy csak a frontokra érzékeny a fejed a sérülés helyén.
2017. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, röntgenre se küldött. Köszi, hogy megnyugtattál remélem igazad van.
2017. szept. 22. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el újra az orvoshoz. Itt nemcsak röntgen, de ultrahang, sőt MRI és egyéb vizsgálatok is kellenének. Lehetett ott egy agyi vérömleny, ami helyi károsodást okozhatott. Az ilyen agyi bevérzések nagyon kellemetlen következményekkel járhatnak.
2017. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azota kérdező?
nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!