Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet ez a terdemmel?

Mi lehet ez a terdemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 25 eves lany vagyok. 2 hete kb a jobb terdem hirtelen iszonyatosan elkezdett fajni, mostmar azon a szinten van, hogy nem tudom kinyujtani. Semmilyen serules nem tortent vele. Reggelente nem faj, akkor a jobb talpambol indul, es nap kozben a terdemnel kot ki. Ertelemszeruen nem innen varom a segitseget, elmentem orvoshoz, aki adott az ortopediara beutalot, ahol majd januar vegen fognak tudni fogadni. Be is van dagadva valamennyire, nem nagyon, es ilyen szuro-nyomo (inkabb nyomo fajdalom van) Flektor tapasszal meg Nicoflex gellel kezdtem el kenni, de nem nagyon hasznal a dolog :(

Valakinek esetleg van barmi otlete, hogy mi lehet ez es mit tudnek MEG csinalni, hogy elhetobb legyen a dolog? Ha mozgasban van nem faj, terhelesre is alig faj, ha pihen egyaltalan nem faj, csak akkor amikor be van hajlitva mondjuk 20 percen keresztul, illetve ha megprobalom kinyujtani allo helyzetben. Na de akkor besza-behu... :(



2017. dec. 26. 13:47
 1/1 anonim válasza:
Hát nekem is volt ilyen. Mi mentünk egy csomó helyre. Nekem az volt hogy a porcok így a térdemről leváltak és azért fáj. Térd rögzítőt vettünk meg gyógyszereket és mar nem fáj annyira de még nem erőltethetem. Mi is mentünk egy csomó helyre. Volt valami folyadék is és egy nagy sötét lyuk vagy mi de én ehhez nem értek. Voltunk ulrta hangon mr vizsgálaton és immunológián. 12/l
2018. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!