Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a lábammal?

Mi lehet a lábammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyjából 3-4 hónapja volt egy sérülésem sportolás közben. Kiugrott a térdem. Nem az első esett, ez már a sokadik. Viszont, most ez másabb volt. Éreztem, hogy ez nem az a szokásos térdkiugrás. Egyszerűen nem tudtam lábra állni szúrt. Még soha nem volt ilyen előtte. A lábam is úgy nézett ki de lehet, hogy csak a duzzanatól mintha, ferde lenne. Már eltelt, 3-4 hónap. És nem hogy futni, de még sétálni sem bírok normálisan. Fél óra séta után fáj a térdem és lekel ülnöm pihenni. Nagyon érzékeny. A hirtelen mozdulattól vagy ha kinyújtom már fáj.

2018. jan. 4. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor elmentél orvoshoz? Ha igen mit mondott? Lehet sérült a szalag. Egyik csapattársamnak is hasonlóképpen lett keresztszalag-szakadása. Ő is érezte h kiment neki utána meg nem bírt ráállni és borzasztóan fajt neki. Mondjuk ő előtte sérült arra a térdére. Mindenképp menj el orvoshoz!
2018. jan. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nem voltam vele orvosnál! Azt hittem, hogy csak a szokásos térd ki ugrás. Ez már a 10. esett hogy kiugrott. Éreztem, hogy ez most kicsit másabb a szokásosnál. Nem volt az fájdalmas lüktető érzés. Mikkor próbáltam rá állni nagyon fájt és szúrt.
2018. jan. 6. 01:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, nem vesztesz vele semmit, ha meg valami gond ban vele addig derüljön ki míg nem késő.
2018. jan. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!