Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történt a lábammal? Ki...

Mi történt a lábammal? Ki kell vizsgáltatni? Valaki segítsem, mert eszméletlenül fáj!

Figyelt kérdés
Még télen egyszer úgy csúsztam le spárgába, hogy előtte nem nyújtottam, felálltam aztán, de alig bírtam mozdítani a jobb lábamat. A farokcsont környékén és ahol a comb illeszkedik a csípőbe hihetetlen nagy fájdalmat éreztem. Két hétig fájt aztán jobb lett, legalábbis úgy éreztem és aztán én hülye megint lementem spárgába, de ezúttal úgy fájt, hogy járni alig bírtam. Rá 1-2 héttel már jó volt, de nem tudtam nyújtani. Aztán ahogyan ugye nekem folyton nyújtanom kell egyre csak rosszabb lett. Atlétikaversenyen nem bírtam már futni se mert majd besz@rtam annyira fájt. Most jó volt és elkezdtem nyújtani, de úgy elkezdett fájni megint, hogy az valami hihetetlen. Nem tudok kitöréseket csinálni. Sem egy lábbal felguggolni. Légyszíves valaki segítsen, mert fontos hogy tudjak edzeni, de így nem tudok és azt sem tudom, hogy mi is egyátalán a bajom :( Egyébként hosszútávfutó vagyok..é (10+ km) 13/L

2017. máj. 16. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Izomszakadás, ínszalag sérülés, vagy hasonló. Muszáj kivizsgáltatnod.
2017. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem minél elöbb keress meg vele egy orvost!
2017. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!