Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a felső állcsontom...

Krinyak kérdése:

Eltört a felső állcsontom műtéti beavatkozás nélkül lesz valami baj miután összeforrt?

Figyelt kérdés
Elmentem a háziorvosomhoz... az orrom is eltört és beküldött röngtenre de csak oldalról csináltak képet az orromról de én érzem hogy a felső állcsontom is eltört az ajkam fölött azon az oldalon nem is rágok mert mozog röngten után nem is küldött máshova ha nem műtik meg akkor nem lesz vele valami baj? Mert általában arccsonttöréseknél műtét is van... a háziorvosom meg csak annyit mondott hogy ne piszkáljam.

2018. jan. 5. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem játék. Vissza kell menni megröntgeneztetni.
2018. jan. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a haziorvosom egy segg es nem utal be hova lehet meg menni ezzel h megvizsgaljak? Sebezszet v vmi?
2018. jan. 5. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Sürgősségire vagy baleseti sebészetre. Esetleg ügyeletre és majd úgyis küldenek ahova kell.
2018. jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sürgösségi vagy baleseti, házi orvosnál én már sokszor nem is próbálkozok, pont emiatt.
2018. jan. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sérüléssel eleve a balesetire kell menni, nem a háziorvoshoz. Törött orral meg állkapoccsal mégis minek ülsz be a háziorvosi rendelőbe, mikor a kórházban azonnal ellátnak és beutalnak oda, ahova kell?
2018. jan. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es balesetire kell beutalo? mert anyam most azon veszekszik velem h kell nagyon felidegesitett azt hiszi igy minden jo... azert haziorvoshoz mentem mert kis telepulesen lakok es itt csak rendelo van
2018. jan. 5. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Beutaló nélkül is fogadnak, legalábbis Győrben.Én is falun lakok, Győrbe megyek be a kórházba, mert itt is csak a körzeti rendelő van, de ez sincs itt minden nap h-p-ig.
2018. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!