Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Részleges boka szalagszakadás...

Részleges boka szalagszakadás mennyi idő alatt gyógyul?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt volt egy részleges boka szalagszakadásom. Igazából amikor megtörtént az első 1 órába nem is tudtam egyáltalán ráállni, azóta valamennyivel jobb már tudok vele sántikálni. Mikor lesz már 100%-os a javulás?? Illetve annyi elég ha csak pihentetem?

2018. jan. 7. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb 9-10 éve volt részleges bokaszalag szakadásom. Kb 1-1.5 hétre kaptam egy fekvőgipszet, hogy semmiképp se mozgassam, utána pedig egy műanyag bokarögzítőt. Abban tudtam rendesen járni, de 3-4 hónapig biztos hordanom kellett, és fél évig a sportokat is hanyagoltam.

Nekem mindent elmondott az orvos, neked nem?

2018. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hétig kellett gipszben lennem és utána is még 2-3 hónap volt, mire úgy-ahogy már fájdalommentes lett a bokám.


Te kaprtál valami rögzítőt vagy gipszet a lábadra?

2018. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

6-8 hét legalább

100%-os soha nem lesz, lehet,hogy tünetmentes maradsz, de egy sérült szalag soha nem lesz olyan,mint sérülés előtt.

2018. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!