Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma kibicsaklott a bokám futás...

Ma kibicsaklott a bokám futás közben. Szalag szakadás vagy csak sima ficam?

Figyelt kérdés

Mikor kibicsaklott nem foglalkoztam vele és futottam tovább(nagy baklövés volt).

Mikor hazaértem levettem a cipőm és akkor nagyon beütött, hisz semmi sem tartotta a bokámat immár. Nincs bedagadva nem lila. Jegelem és felpolcoltam. Próbálom pihentetni majd meglátjuk. Mindenképp szeretnék orvoshoz menni ami legközelebb hétfőn lehetséges. Kezdjek félni vagy aggodalomra semmi ok? Minden választ előre is köszönök.



2017. aug. 31. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Rá tudsz állni? Ha igen, én nem fosnék.

Egy rossz lépéstől, nekem volt hogy az egész lábfejem feldagadt, belilult-zöldült...1 hónapig sántikáltam..de doki nem látott. Noh, el is múlt, meg is gyógyult, helyre is állt a rend. Magától.

2017. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze simán rá tudok állni. Menni is és nem nagyon sántikálok csak kicsit. Anyukám szerint csak ficam neki is volt hasonló.
2017. aug. 31. 15:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál:)
2017. aug. 31. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!