Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért esek el folyton? Vizsgál...

Miért esek el folyton? Vizsgáltassam ki magam?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, már kiskoromban is sokszor fordult ki a bokám, de az utobbi időben egyre sűrűbben fordul elő velem hogy elesek. igazából már nincs olyan honap. egyszeruen ha egy kicsit is nem figyelek a lábamra, es elkalandozok (pl eszre veszek valamit a kirakatban vagy felnézek az égre vagy csak elgondolkozok) azon kapom magam hogy dőlök mint egy krumplis zsák. van amikor csak egy billenek meg de az is elég zavaró...

jóformán már este nem merek az utcán sétálni de nem azért mert hogy kirabolnak hanem mert a sotetben tuti megtalálok valami kis godrot a járdán.

csak nem tudom hogy ez ortopéd, neurologiai vagy fuleszeti probléma lehet (kiskoromban nagyon fulfájós voltam) meg milyen orvoshoz menjek ezzel, nem nézne hulyének?


2018. jan. 8. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem először mindenképp a háziorvoshoz menj, és kérj beutalót neurológiára. Perszr nyomatékosítsd, hogy téged ez nagyon zavar és már nagy problémát jelent.
2018. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy érzed, az egyensúlyérzékeddel van baj, vagy inkább ideg-izom eredetű gond lehet? Csukott szemmel tudsz egyenesen előre menni? Szédülni szoktál? Gyakran érzel egész testedre kiható gyengeséget, fáradtságot? Szokott valamid remegni?
2018. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!