Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Furcsa valami a bordám környékén?

Norbertrush kérdése:

Furcsa valami a bordám környékén?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elől a bordám jobb oldali alsó részén ha egy kicsit megnyomom, akkor olyan, mintha be lehetne "pattintani a csontot" (nem tudom másképp leírni) nem nagyon csak egy picit! EGYÁLTALÁN NEM FÁJ, sosem törött el a bordám, nem volt sem ehhez hasonló sérülésem, törésem, szóval nem tudom mi lehet. Pár napja tűnt fel nekem, bár mintha már régebben, 6-7 éve is éreztem volna. 19 éves F vagyok. Mi lehet ez? Ha el is lenne törve a bordám, akkor nyilván érezném, de semmit nem érzek, csak furcsa az egész! Valakinek egyéb ötlete?
2018. jan. 20. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem kóros. Nem mindenkinek egyforma a borda csontja. Legközelebb, ha mész a háziorvosodhoz, mutasd meg neki.
2018. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Legközelebb megnézetem
2018. jan. 20. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!