Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Budapest (főleg Érd) környékén...

Budapest (főleg Érd) környékén valaki ajánlanljon egy olyan csontkovácst, akivel együtt helyre lehet tenni a vállficamot?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan csontkovácsot, akivel ketten helyre lehet tenni a rossz ülőhelyzetben levő hosszú idők alatt kialakult vállficamot.


Valaki ajánljon egy mestert, kérem szépen!!!

Nem ismerek senkit, a gyógytorna meg húzza le rólam a maradék pénzemet. Persze nem várom el, hogy azonnal megoldja, de többre megyek szerintem vele, mintha megcsinálom azt a félórás vállerősítő gyakorlatot mely semmit sem ér. SZTK-s ellátáshoz nem kívánok többé fordulni, mert időpazarlás, fizikoterápia ezen ugyan nem segít.


Még netes keresgélések és olvasások után válltartót is el tudok képzelni az én esetemben, de nem tudom ki látja át a szakmáját, akinek szemrebbenés nélkül odaadok "borravalót" is. Csak legyen gyümölcse.


2018. febr. 1. 07:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Kattog a vállam és emeléskor pedig kialakul, hogy nyomja a szalagokat, a szalagok beduzzadnak és emeléskor azt terhelik. Én egyedül nem tudok rájönni, mert annyi szabadidőm tényleg nincs. Ki kellene jól csavarni, vagy kihúzni a rossz helyéről, és aztán jó helyre tenni, hogy ne súrlódjon a két csontrész.
2018. febr. 1. 07:46
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Üdv!

Csak hogy helyén legyenek a dolgok


1: ficam: az izületi végek kimozdulnak a helyükből és rendellenes pozícióban rögzülnek.


2: "fizikoterápia ezen ugyan nem segít" A csontkovács mit csinál?

2018. febr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Ja és nézz utána, mit is jelent pontosan a fizikoterápia kifejezés.
2018. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gerencsér Sándor, csontkovacsolas.hu


Rokonságban több embert rendbe tett.

2018. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!