Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ti milyen testi betegséggel...

Ti milyen testi betegséggel tudnátok együtt élni?

Figyelt kérdés

Egy kézzel, egy lábbal, esetleg mindkét lábbal, de nem tudtok járni, vakon, süketen, némán?

Mi az, amivel együtt tudnátok élni ( nem csak a felsoroltak közül )?

Ha egyikkel sem, miért?


2015. máj. 21. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

egy lábbal - persze akkor a foci végleg odalenne, vezetni is neccesebb lenne, de az még úgy elfogadható (meg akkor legyen már a bal lábam ami hiányzik, a jobb térdem műtéte miatt majdnem 1 év rehabom volt, beütne ha aztán levágnák most :DD)


egy kéz az cinkesebb, néma még nem olyan vészes, csak sok helyzetbe sz.rul jönne ki, süketségnél hiányozna a zene, a vakság meg sztem a legrosszabb ami lehet

2015. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudok jobbat ezeknél. Mindenetek megvan, de korlátozottan tudjátok használni...


*** Én pl kénytelen vagyok időnként ilyennel együttélni.

2015. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jobb lábamon sántaság
2015. júl. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amivel lehet futni, azok közül kibírnék bármit, de nagyon nem szívesen tenném.

Viszont ha nem futhatnék többet, akkor már nem lenne miért élnem, ugyanis ez a sport az életem értelme.

Egy kézzel, siketen, vagy némán talán nagy nehezen kibírnám, de vakon vagy fél lábbal biztosan nem.

2021. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!