Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A cipő a bokám felett az...

A cipő a bokám felett az izomzatot 2 és fél órán keresztül erősen nyomta, nagy fájdalom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
1 hete történt és azóta szinte ugyan annyira fáj.Nem nagyon kíméltem futottam vele ugyan úgy ,de észre vettem azt hogy futás után amikor felemelem a lábam akkor egy ilyen szétfeszítő érzés fokozatosan egyre erősebb lesz aztán elmúlik a szétfeszítő érzés.Mit tegyek hogy hamar elmúljon?Mennyek orvoshoz?

2018. febr. 3. 23:20
 1/4 anonim válasza:

Töri a cipő a lábad?

Ha igen ásztasd meleg vízbe, ha nem akkor lehet az achileseddel van baj. Vegyél rá valami kenőcsöt.(randulas, zuzodas elleni krémet) Ha nem múlik el akkor inkább fordulj orvoshoz.

2018. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem töri csak eléggé erősen benyomta az izomzatot a jobb lábamnak a külső részén a boka felett tudtommal az achilles ín a lábad hátulján van.De lehet hogy van köze ehhez.
2018. febr. 3. 23:34
 3/4 anonim válasza:
Most akkor a lábfejed teteje fáj?
2018. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
"Jobb lábam külső részén a boka felett"A boka felett az in.
2018. febr. 9. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!