Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 7 hónapja lesz, hogy műtötték...

DDDDani kérdése:

7 hónapja lesz, hogy műtötték a térdem elülsőszalagszakadás miatt, már futok de gyors tempónál érzek hajlatomban egy kis húzódást ami kellemetlen, Tapasztalt már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 21:21
 1/3 te te te ***** válasza:
nekem is ez volt. vszeg nem jartal gyogytornara, mert akkor nem igen lenne. de igazabol ez azert lehet mert meg nem teljesen ep a szalagod. nekem gyogytorna utan sokkal jobb lett
2018. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a gyógytornára biztatnálak. Nekem bokasérülésem volt 2 hónapja, a gyógytorna meglep a hatékonyságával.
2018. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát 1 hónap intenzív gyógytorna volt és első kontrollon a doki azt mondta nagyon szépen halad és bőven előrébb járok ahol kéne,utána még folytatgattam,majd a gyógytornát átvette 2,5 hónap után a futás meg a biciklizés. Volt pár hét kihagyás betegség miatt de amúgy csináltam a gyógytornát.
2018. febr. 9. 22:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!