Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha apátok beverné úgy az...

Ha apátok beverné úgy az orrotokat, hogy vérzik, ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 05:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a viszonyod vele.


Megverheted

Feljelentheted a rendőrségen

Elnézheted neki (bár ha ezt tette, akkor kétlem, hogy egyszeri és véletlen eset lenne)

...stb.

2018. febr. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nő vagyok de én visszaütnék,és soha többet nem látna.Viszont a rendőrt kihivnám kicsit elrendeznék gumibottal a veséjét...
2018. febr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Lehet hogy megérdemelted nem?

Engem elvertek gyerekkoromban párszor de sosem jutott vólna eszembe vissza ütni vagy rendőrt hívni.De azok az idők mások voltak,akkor volt tisztelet egymás iránt,a szüleim iránt.Ez számomra most se lehetne másképp.

2018. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KulGery ***** válasza:
Elgondolkoznék, hogy mi olyat tettem, ami miatt ezt érdemeltem. Persze az én apám nem iszik (nem ivott anno sem) és értelmes illetve nem erőszakos, tehát nem családon belüli erőszaknak minősül.
2018. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megtörölném az orromat.
2018. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!