Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek ilyenkor ki hibázott?

Szerintetek ilyenkor ki hibázott?

Figyelt kérdés

5,5 hete műtöttek. 8 öltés volt utána a sebnél, a fül mögött.

8. napon vette ki az orvos a varratot. Hazaküldött kötéssel, melyet nap múlva kellett leszednem. Ekkor persze óvatosan ezt meg is tettem. Ekkor a 2. varrat hely megnyílt. Visszamentem másnap nem állt el a vérzés. Este volt éppen jött a folyón nagy nehezen megállapította ez semmi, ez után 8 napig betadine kötés csere, majd

pár napig betadine kenés.

Ennek kb. 3 hete. 5 hetes kontroll folyamán mikor elkezdesz rákérdezni, közli ez vérömleny, majd felszívódik. Sajnos feszítő érzés mai napig mintha libegve lenne ott valami gondolom az alvadt vér darabja.... illetve volt egy dobüregi bevérzés, mialatt alvadasgatlo használatát irta elő

Legutoljára mikor hajlandó volt a 3 kérdésre érdemben választ adni ezt akkor tudtam meg. Kb még egy hónap amit mondott rá nagyduzzogva persze sértetten... illetve 3 hét múlva menjek vissza de már csak beutaló miatt hallás vizsgálat miatt....


Annyi hogy hagyjam abba majd lemegy.....

Lehet hogy korán vette ki a varratott.....

Végül is akkor is csodálkoztam hogy ilyenkor már kiveszi. Nagy varrat ez.

Anyajegy levételekor a 2 öltéses varratot 10 nap után vették ki...


2018. febr. 25. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem császár után az 5. napra szedték ki a varatokat és nem nyílt ki
2018. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a karomon volt nyílt seb (3öltés) és 4nap után ki is vették, nem is nyílt fel meg semmi,úgyhogy SZERINTEM itt nem hibázott az orvos....
2018. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!