Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fáj bokám?

Mitől fáj bokám?

Figyelt kérdés
Kettő nappal ezelőtt kezdett el fajni, de nem folyamatosan, hanem egyszer egyszer belehasitott a labamba a fajdalom. Nagyon nem törődtem vele, ugy voltam hogy majd el múlik. De nem múlt el, és mostmár egyre sűrübben fáj, de néha meg olyan mkndtha teljesen jöl lennek. Nem vertem be sehova és nem erőltettem meg szerintem, tehát sejtésem sincs, hogy mitől van ez. Valaki tud segíteni?

#egészség #láb #fájdalom #boka #fingomsincshogymitol
2018. febr. 28. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez inkább egy detektív regény címe lehetne, mint egy jól megfogalmazott kérdés.


Túlsúlyos vagy-e? Írod, hogy "szerintem" nem erőltettem meg, egy kicsit bizonytalan válasz. Sportolsz-e?


Go háziorvos. Valószínűleg ajánlani fog valami hoki kenőcsöt.

2018. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl súlyos. 45kg 14 évesen..ez szerintem nem számit túl súlyosnak..es röplabdázom..es azert irtam hogy szerintem nem mert egesz hetvegen kb csak fekudtem meg jarkaltam es ennyi
2018. márc. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!