Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fáj a hátsó combon?

Miért fáj a hátsó combon?

Figyelt kérdés
Nos én egy nagyon aktív. sportoló vagyok. küzdősport, kondi. Ami miatt volt is egy keresztszalag szakadásom 2014 ben, de azóta visszatértem és újból tudtam sportolni. De emellett 8 hónapja dolgozom 8 órás állómunkában. mindkét térdkalácsomban érzek fájdalmat, ez persze a megterheltésgtől van és majd pihenéssel, meg izületvédő segítségével helyre jön. Nade pár napja kezdődött nálam olyan fájdalom,ami a műtött lábamnál van,hogy ha pl. leülök, vagy egyéb pozíciókban tartom a testem, akkor a hátsó combomban,mintha egy szalag,vagy izom feszülne, és fáj is. Emiatt rendesen le se tudok ülni. Orvosnál még nem voltam, mert még az az orvos,aki értene ehhez később rendel csak. Neten annyit találtam,hogy lehetséges izomszakadás, de én ebben annyira nem vagyok biztos.Mivel a műtött lábamról van szó. Szerintetek mi lehet? válaszokat köszönöm.

2018. márc. 2. 13:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!