Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van vki aki ilyenkor ébren...

Van vki aki ilyenkor ébren van és tud segíteni?

Figyelt kérdés
Egész éjszaka nem tudok aludni mert mikor vagtam a lábkörmöm, megremegett a kezem, és a rózsaszín területről felszedtem a körmöm, kívülről csak annyi látszik, hogy vérzett a köröm alatt. Lekentem Betadinnal és jegeltem, de annyira fáj, sajog, hogy nem tudok tőle aludni. Már kisugárzik a fájdalom a bokámra, a vádlimra, térdemre, combomra, sajog az egész lábam. Próbáltam már a felpolcolást is, az sem hozott változást. Most vettem be nemrég Algopirint, ennyi idő alatt már is szokott hatni. Ha valaki tud ajánlani vmit, légyszi segítsen😢

2018. márc. 6. 02:39
 1/4 anonim válasza:

nem hiszem, hogy az algopirin jo erre .


tapaszt le, tekerd be polcold fel es ne gondolj ra aztan elalszol

2018. márc. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felpolcolni már próbáltam de nem segített. Algopirint a fájdalomcsillapítóhatása miatt vettem be. Meg ha sima tompa fájdalom lett volna akkor még nehezen alszok mellette de ez olyan volt, hogy pár másodpercig alig éreztem aztan egekbe szökő hullámokkal sajgott, majd megint alábbhagyott egy kicsit. Meg mint mondtam, kisugárzott az egész lábamba. A kötötzést kipróbáltam, köszi a segítséget!😚
2018. márc. 6. 06:08
 3/4 anonim ***** válasza:
jobb már?:)
2018. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm❤
2018. márc. 6. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!