Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez lehetséges? Megtörténhet...

Ez lehetséges? Megtörténhet ilyesmi a valóságban?

Figyelt kérdés

Épp egy sorozatot nézek, amiben most derült ki, hogy miért is művégtag mindkét karja a főszereplőnek. A flashbackben a háborút mutatják, és most mindegy is, hogy mi vezet ehhez az eseményhez, de a lényeg annyi, hogy telibe átlőnek a jobb felkarján (hátulról előre, szóval más testrészt nem érint a lövés), mire az csak... leesik. Amputálódik. Nem is tudom.


Vehetünk akár extrém lehetőségeket is, de ez megvalósulhat egyáltalán? Kíváncsi vagyok; a google keresés nem járult információval.


(U.i.: Azt írtam, hogy két karja mű, de ez az eset most nyílván csak az egyikre vonatkozik, a másikat máshogy veszti el.)



2018. márc. 10. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy olyan lövés érte, ami miatt a karja leszakadt.
2018. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vagyok egy szakértő, sem jártas a fegyverek terén, de szerintem létezhet. Annyi féle fegyver van már, olyan pusztító töltetekkel, hogy lehetséges olyan lövedék aminek ekkor a roncsolása.

De ezt csak laikusként mondom. Hátha erre téved egy fegyverszakértő is. :)

2018. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Én nemtom,de pl esetleg lehet olyan forró, hogy rögtön összeég a seb ahol szétroncsolódott. Szóval az elroncsolódott, összeégett rész már nem bírja tovább tartani a többi részt, ami ott már csak lóg rajta, ezért leszakadna Am tényleg nemtom, nem vok jártas.
2018. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Violet a háborúban harcolt, az a bizonyos jelenet előtt már jócskán ér(het)te pár lövés. Biztos vagyok benne, hogy a jobb felkarja sem volt már teljesen épp, mikor keresztül lőttek rajta.


Nekem az a kérdőjel inkább, hogy nem kezdett el ömleni a vér belőle és hogy bírt a Kedves nem csak felállni, de még cipelni magával a társát is egy darabon? Szóval érdekes... Az animeaddicts spoilerszobájában viszont tesznek erről is utalást, érdemes bekukkantani oda, vannak érdekes dolgok ott is.

2018. márc. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. márc. 11. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűtlen, de nem lehetetlen.
2018. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy kaliberű lövedékek le tudnak tépni egy végtagot vagy szó szerint szétloccsantani egy fejet. Például egy 12.7-es vagy nagyobb kaliberű rombolópuska (Anti-material Rifle), bár tudtommal ezekkel háborús bűn emberre lőni, vagy egy nehéz-géppuska találat.


[link]

[link]


De ilyen tűzerejű fegyvereket alapvetően nem puha célpontokra találtak ki.

2018. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
miért lenne háborús bűn az apacsnak 30 milise van oszt túrják vele az íziszt ahol csak tudják
2018. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!