Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A bal hūvelyk ujjam vágása...

Baila Krisztian kérdése:

A bal hūvelyk ujjam vágása helyén érzéketlen lett az ujj begyem fél része. Mitöl?

Figyelt kérdés
A vagas befort és most azon a reszen mintha 1 csomo alakult volna ki mitol lehet ez a csomo? Zsibbadni nem zsibbad de mikor fogok erzeketlen neurologus irt fel ideg vegzodes regeneralo gyogyszert 1 honapig vajon hejre jon az erzes?
2018. márc. 13. 15:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ertem es koszonom a valaszt. Csak engem azert idegesit mert pont a bal huvejk ujjam mutato uj feloli reszevel mikor fogok nem erzem a tapintast a fogasnak a kello nyomast es a vagasnak a helyen mintha olyan kemeny csomo lenne es az nyomasra fajdalmas...
2018. márc. 14. 19:28
 12/12 A kérdező kommentje:
Az ujjam ahogy nem erez es fogok vele eroltetem nyomasra attol fajhat az egesz ujjom a csont
2018. márc. 16. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!