Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ki mennyi idő után tudott...

Ki mennyi idő után tudott teljes testsúllyal ráállni a törött lábára rögzítővel?

Figyelt kérdés
3hete plusz 2napja törött el a lábam. Lábtő törés egész pontosan a sajkacsont törött el! 6 napig volt rajta fekvőgipsz! Majd bokarögzítőt kaptam! Amivel azt mondták szép fokozatosan kezdjem terhelni, de még ne teljes testsúllyal! Ez pénteki nap volt, amikor megkaptam a rögzítőt, hétvégén csúnyán bedagadt az egész lábfejem, visszamentem a dokihoz! Azt mondta sokat pihentessem, ne terheljem S pénteken menjek vissza! Addigra szebb lett le ment a duzzanat! Ekkor azt mondta újból kezdhetem lassan terhelni,a fájdalomküszöbig! Hát én azt teszem! A járókeret segítségével már terhelem,de ha teljes testsúllyal próbálok ránehezedni éles szúró fájdalom nyilal bele! Így az mêg nem megy csak akkor tudom terhelni ha a járókerettel megyek! Mennyi idő után kell tudni ráállni teljes testsúllyal?? Már tudnom kellene vagy normális így 3 hét után?

2018. márc. 19. 09:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!