Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megrepedhetett a húgyhólyagom?

Megrepedhetett a húgyhólyagom?

Figyelt kérdés
Volt valamennyi vizelet a húgyhólyagomban, én pedig megnyomkodtam, mint az orvosok is szokták, és éles fájdalom hasított bele. Szerintetek megrepesztettem?

2018. márc. 21. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy kis nyomkodástól megreped, akkor nagy a baj...
2018. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor miért szúrt bele? Lehet azért, mert vizelet volt benne?
2018. márc. 21. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamiért érzékenyebb a hólyagod fala. Ez lehet izomláz, gyulladás vagy kisebb megterhelés. Megrepedni nem repedhetett, mert az halálos kimenetelű vérmérgezés miatt. És nem lenne vizeleted, mert a hasüregbe szivárogna. Ha lenne vizeleted az véres lenne.
2018. márc. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem sok esélye van annak, hogy a húgyhólyagom repedt meg?
2018. márc. 22. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Már halálodon lennél. Megrepedni akkor repedhet meg, ha tele van a húgyhólyagod és feszül a vizelettől. Közben meg egy focista bikából lőtt labdája pont a hólyagodat találja el.
2018. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem lehetünk biztosak abban, hogy sérült-e vagy nem, így az lesz a legjobb, ha hólyagtükrözésnek vetem alá magam.
2018. márc. 22. 20:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy volt benne vizelet, ha nem is volt tele, én pedig úgy nyomtam meg. Beleszúrt, így egyértelmű, hogy megsérült.
2018. márc. 22. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a hólyagod két szemközti fala összeért, ami feszülés érzést generált. A hólyag falában lévő receptorok csak a vizelet nyomását tudják érzékelni. Ha nyomódik a hólyag fala, akkor a hólyag falának izomzata megfeszül, ami még nagyobb nyomásingert generál. Ez okozhatja a fájdalmat. Várj egy hetet, ha nem szűnik a fájdalom mutasd meg orvosnak. De magától meg fog gyógyulni ne aggódj.
2018. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem fáj, akkor fájt csak, amikor megnyomtam, de akkor is azért, mert vizelet volt benne, vizelés után is megnyomtam, akkor nem szúrt bele.
2018. márc. 23. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!