Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rátapostak a lábfejemre. Mi...

Rátapostak a lábfejemre. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Szóval egy kicsit fura történet..

Ex barátom lehordott mindennek direkt bosszantott én meg adtam neki egy pofont.. erre ő meglökött és ahogyan dőltem a külső lábfejemen voltam ( mármint befele volt a talpam ..remélem értitek) és ahogy jött volna nekem rátaposott nagyon durván már egy pár napja fel van dagadva és nem tudok ráálni.. ha ki akarok menni az udvarra akkor úgy visznek ki mert még a básik lábamon dem tudok ugrálni mert akkor is fáj.. orvoshoz nem tudok elmenni még de ez egy hosszú történet.. pls segítsetek mi baj lehet? :(

16/L


2018. márc. 29. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel fel van dagadva valòszínű,hogy el van törve
2018. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudjál elmenni orvoshoz, olyan nincs, hogy nem! Még ma, mert utána ünnep, csak ügyelet van, ott ülhetsz 12 órát. Vitesd el magadat valakivel kocsival, bárkivel: rokon, barát, szomszéd. Neked nincsenek szüleid?
2018. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pont ezaz..

Ne beszéljünk a "szüleimről""

2018. márc. 29. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátod rádtámad, a szüleid nem visznek orvoshoz - ez meg miféle élet?
2018. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem azt kértem hogy a magánéletemben turkáljatok.. csak simán elmagyaráztam mi történt és egy választ szeretnék..

Egy normális embertől aki meg is ért .. de mindjár átírom a kérdést és beszéljünk az életemről :) köszhello

2018. márc. 30. 03:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!