Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon felek, mi ez?!

Nagyon felek, mi ez?!

Figyelt kérdés
Hetfon voltam a szolariumban 12 percre. Ne szidjatok le, mindig jartam, csak mashova, sosem egtem le, de most igen es vmi iszonyatosan durvan. Voros vagyok mint a rak, a testemre jo a panthenol, enyhiti a fajdalmat es latom h a pirossag megy le azonban az arcom nagyon voros es puffedt. Soha nem egett le az arcom meg napon sem, sor egyebkent barnulasra sem hajlamos... Most a homlokom es a szemem alatt ill a szemhejam kb triplaja az eredetinek, altalaban reggel latszodik jobban, olyan az arcom mint egy alkoholistae. Segitsetek, mit tegyek, mar nem a fajdalomrol es a pirossagrol van szo, hanem tudni szeretnem h leeges utan megtortenhet e az h felpuffed itt ott, illetve kell e ezzel valahova menni vagy majd lelohal... buta voltam, en ebbe a szr azolariumba tobbet be nem teszem a labam, mashol ennyi ido alatt soha nem egtem meg!
2018. márc. 29. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász azonnal.
2018. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
meg hozzateszem, hetfo delutan voltam, aznapra vorosdtem ki, es tegnap reggelre keltem duzzadt szemekkel es homlokkal
2018. márc. 29. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdemes A vitamint venned, nem csak vényre lehet kapni (DM-ben lehet kapni)
2018. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a püffedésnek is a szolárium az oka. Lehet csak véletlen egybeesés. Inkább nezesd meg az orvossal.
2018. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de ez a duzzanat, odema vagy akarmi az arcon normalis?? normalis h megduzzad az egett vegtag? egyebkent megneztem magam, a testem mar annyira nem veszes, es a fejem sem, szoval nemtudom mk indokolja a duzzadt homlok-szemet de ijeszto... most kezdett a homlokom hamlani
2018. márc. 29. 11:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a leírtak alapján elképzelni, hogy néz ki az a duzzanat.
2018. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a homlokom kb haromszor akkora mint az eredeti, szemem alatt szinten puffedt es a szemhejam is, illetve az arcom is puffedtebb... ha belenyomom az ujjam bennemarad az ujj nyom. menstruacio elott szokott puffedt lenni a szemem alatt de kozel sem ennyire, most menstruacio elott allok amugy, de szoli utan jott ki az egesz puffedtseg. olyan az arcom most mintha massziv alkoholista lennek (sosem iszom) olyan vagyok mintha vmi atok ulne rajtam, ezelott ket heten at voltam beteg, ugy megfaztam h mozdulni sem birtam, itthon fekudtem 39 fokos lazzal, meggyogyultam erre jon ez...
2018. márc. 29. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsitcmeg szokott duzzadni az arc mert gyulladásban van a bőröd. De látni kéne ez a normális kategória e. Próbálj c vitamint enni ha van otthon gyümölcsteát vagy csaláncteát ezek vizelet hajtók hátha lemegy a duzzanat. Nekemca szemem vagy akkorcduzzadcmeg ha lefekvés előtt sírok vagy ha sokat iszom este.
2018. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jelentem, túléltem! :D leírom, akinek hasonló problémája lenne... kb 1 hétig konkrétan duzzadt volt a fejem, a homlokom háromszorosa az eredetinek, a szemem ödémás... aztán elkezdtem hámlani, még máig hámlok!! az arcom teljesen lement, mondanom sem kell, ugyanolyan fehér színem lett mint szolárium előtt, ill az eddig barna területek is folyamatosan hámlanak... soha többé gagyi szoli!!!
2018. ápr. 9. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!