Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ti "bevállalnátok" egy kisebb...

Ti "bevállalnátok" egy kisebb (enyhén fájdalmas és egyáltalán nem maradandó, gyors lefolyású) sérülést annak érdekében, hogy megtapasztalhassátok, hogy milyen gipszben lenni?

Figyelt kérdés

Én simán. Természetesen semmilyen kárt nem szeretnék magamnak okozni, és csakis szigorúan nagyon enyhe dolgokra gondolok, de ha úgy adódna (és persze egyáltalán nem súlyos a sérülés, mint ahogy leírtam), még "örülnék" is neki. Valamiért mindig érdekelt ez a dolog, vonz, hogy "kipróbálhassam", hogy mondjuk be van gipszelve a lábam, és pár hétig úgy, mankóval közlekedek.

Mit gondoltok? (+ Ez miért van? Miért alakulhatott ki ez a "vágy"?)

16/F


2018. ápr. 2. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mivel mar voltam gipszbe labam is kezem is a lab rosszabb volt, megesz az ideg, hogy nem tudtam semmit csinálni
2018. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Nem vagyok idióta.
2018. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Igen, természetesen. Leginkább egy gerinctörest szeretnék, ha kipróbálhatnál. Persze csak egy enyhébbet, max derékig gipszben.
2018. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sérülés a gipszhez, csak a gipsz és valaki aki felteszi, vagy akár saját magad is felteheted. Így nem vállalnék be sérülést, gipszet viszont bármikor. Nagyon érdekel, hogy milyen, az ellenkező nemen pedig vonzónak találom. A gipsz öltöztet.
2018. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Könnyeb sérülésre nem biztos, hogy gipszet fogsz kapni és akkor felesleges volt a fájdalom

Próbáld meg inkább magadnak begipszelni a lábad valahogy.

2018. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg az lenne a legjobb, ha magamnak meg tudnám csinálni valahogy, de az életkoromból kifolyólag szerintem egyelőre még csak a "hagyományos" úton lehetne gipszem.. :/
2018. ápr. 3. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Máshogy is lehet. Merre laksz, lehet hogy tudok segíteni. Írj privatban.
2018. ápr. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En megneznelek gipszes labbal :D
2018. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!