Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Teniszkönyök 15 évesen?

Teniszkönyök 15 évesen?

Figyelt kérdés
Kb úgy február környékén vettemcéwzre hogy ropog a bicepszem mikor befeszítem. Azóta már fáj is. Amikor csak simán megrázom az egéwz karom a könyököm és körülötte is fáj. Ez még Elmúlhat?

#sport #kondi #teniszkönyök #könyök fájás
2018. ápr. 6. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el sebészhez,ha tovább vársz súlyosbodik a dolog és a karodba fog kerülni. Egyik ismerősöm is így járt!
2018. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmikepp se terhelj ra meg pluszba mert csak ra teszel egy lapttalhanem menj el az ortopediara vagy a sebeszetre

Egy leendo gyogytornasz

2018. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Előző hét keddtől van ez a szokatlan nagy fájdalom és azért mert az alkaledzésnél megszokottnál sokkal nagyobb sújjal próbáltam ki magam. Azóta nem edzetem és nem is szeretnék még 1 hétig biztos.

Az orvoson még gondolkodom.

2018. ápr. 8. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!