Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Üdv! Onok hogy es milyen...

Üdv! Onok hogy es milyen mertekben gyogyultak fel ugymond sulyosabbnak mondhato gerincserulesbol?

Figyelt kérdés
Igen megin en vagyok aki mindennap valamit kerdez kedves gyakorikeresek.hu rohatul nem tilthattok le mert ilyet meg sosem kerdeztem. Igen aggodom eletem szerelme miatt ezert gondolom mas is kezzel labbal kuzdene orvosok es gyogytornaszok nem valszolnak mert mar mindenkit agyon hajszoltam a kerdeseimmel!! Elore is koszike! Tenyleg nagyra ertekelem, hogy nehanyan megertoek es tamogatnak eme nehez idoszakban!
2018. ápr. 23. 13:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Megint* rohadtul* (ezt direkt irtam el mert feltem h nem engedik)


Bocsi az osszes tobbi hibaert gyorsan irok nincs sok idom es rosszul is latok . Udv

2018. ápr. 23. 13:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvosokkal is ilyen nagy arccal, bunkózva beszélsz, akkor nem csoda, hogy mindenki fxa kivan veled.
2018. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azert beszelek igy mert folyamatosan valaki feljelenti a kerdeseim es gondolom minden toloszekes alma h felepuljon. Es elkepzeld nem valos emberekkel nem beszelek igy sot ajandekokat viszek nekik es mindent de mar azt mondjak h csak ugyan azt tudjak mondani amkt eddig , es kepzeld nekem az keves
2018. ápr. 23. 13:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Legyszi az irjon akinek tapasztalata van -,- gondolhatjatok h az orvosait a vilagon mindennel jobban tisztelem de nekem INFOK kellenek es tapasztalatok ok meg mar ujat nem mondanak
2018. ápr. 23. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!