Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van egy vágás a karomon. Ha...

Van egy vágás a karomon. Ha megszeretném nézetni kórházba kell mennem? Ha igen be kell előre jelentkeznem vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Az van hogy lett egy elég csúnya mély és széles vágás az alkaromon. Ez egy napja. És nagyon fáj és félek hogy el fog fertőződni vagy hogy valami baj lesz. Szeretném megnézetni, hogy össze kell e varrni vagy hasonlók. Gondolom ezt ne a háziorvosnál tegyem meg, hanem inkább kórházban... De még soha nem intéztem ilyet, szóval be kell jelentkeznem vagy bemegyek és a recepción mondom, hogy mi a bajom és eligazítanak?

Nyilván rájöttetek, hogy nem felnőtt vagyok... 16 éves vagyok és nem, nem szeretnék szólni a szüleimnek. És nem érvágás során keletkezett a seb, de nem örülnének ha hallanák az igaz sztorit.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 26. 20:55
 1/1 anonim válasza:
Nem vagy 18 így a szüleid kellenek hozzá. A másik, hogy mutasd meg a szüleidnek vérmérgezésed is lehet ebből
2018. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!