Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A karomon ejtett vágások...

A karomon ejtett vágások hegeit hogyan lehetne minél gyorsabban annyira elhalváynítani hogy csak akkor lásd ha keresed?

Figyelt kérdés

Igen, egy idióta vagyok, megbántam, többet nem csinálom, de most nagyon kéne segítség.

A vágások az alkaromon vannak, szerintem nem annyira mélyek, nem akartam meghalni csak azt hogy fájjon, viszont nem is annyira felületiek mert kb egy hete csináltam és még mindig inkább piros mint az előtte lévő ami nem ennyire mély és már rég ilyen fehéres.

Kb két hét múlva több napot fogok eltölteni a barátommal, vele is alszok és nem láthatja meg őket, itt pedig már nem jöhetneks zóba olyan megoldások hogy hosszúujjú vagy karkötők mert azt éjszakára úgyis le kell vennem. Valami krém, vagy még inkább természetes, itthon is megtalálható dolgok érdekelnének amik hatásosak lehetnek ilyen rövid idő alatt is

Köszönöm előre is..



2018. márc. 22. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat ha a baratoddal nemtudod megbeszelni a problemaidat, hanem inkabb vagdosod magad az mar regen rossz. Bepanthen. Bar eltunni nemfog 2 het alatt.
2018. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A környezeted elől eltitkolhatod, de a barátod előtt nem fogod tudni és nem is érdemes (főleg ilyen rövid idő után). Észre fogja venni a karodat is, de ha lelki gondjaid vannak, akkor viselkedésedből is rájön. Mondd el neki az igazat. Ha normális, akkor megérti és segít, ha nem, akkor lehet, hogy lepattint.
2018. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még nagyon látszik:

- leragasztod ragtapasszal azzal a szöveggel, hogy csúnyán megkarmolt egy macska, vagy ráfröccsent a forró olaj a konyhában, vagy szaladtál és végigkarcolt egy kiálló szög,

- krémpúdert/alapozót/korrektort kensz rá, ha már nem vérzik (nyílt sebbe nem jó ötlet belenyomni).

Ha tudsz venni aloe vera spray-t vagy gélt (drogériában kapható), az elég jól segíti a sebgyógyulást.

És tényleg ne csinálj ilyet többé. Napozz sokat, mozogj és táplálkozz egészségesen, ezek hasznosak depresszió ellen.

2018. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A kérdés ugyan már majdnem két hetes, de attól még válaszolok hátha valakinek lesz ugyanilyen problémája. Nekem bevállt a shea vaj (naponta többször kentem). Nekem kicsit durvák voltak a vágásaim és pont azon a napon csináltam őket amikor a kérdést kiírtad. Mára már egészen elhalványultak, nem piros. A körömvirágkrém szintén hatásos. Sok sikert! 🤗 De tényleg ne csináld többször. Én arra jutottam hogy az epilálás hasznosabb. A vágásokat takargatni kell míg ha leepilálod a lábad körülbelül ugyanannyira fáj (talán még jobban) de legalább az eredmény csodálatos lesz! 😂
2018. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!