Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térd keresztszalag-szakadás...

Térd keresztszalag-szakadás esetén mi történik, ha az ember nem műtteti meg?

Figyelt kérdés

egyszerűen végem lesz ha kiesek ennyi időt, ez kb azt jelenti h nyugodtan kiugorhatok az ablakon is, mert minden napom diliház regelétől estig, és ha én csak 3 hetet kiesek, az teljes anyagi csőd lesz (de sokmilliós tételben, a lkástól kezdve mindien úszni fog, azaz nekem itt most az a kérdés, h műttessem-e meg és legyek hajléktalan vagy ne műtessem meg és akkor marad minden így ahogy most).


Csak persze azt nem tudom, hogy ezt mennyire 100%-ra muszáj megműteni.

Valaki szakértő elmondaná a véleményét? köszi



2018. ápr. 30. 09:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszi. és ez mikor volt? nekem a másik térdem már volt műtve első keresztszalaggal, és abba már 2007-ben valami nagyon speckó, 3 év alkatt felszívóvó, csontbarát és csontszerű csavarokat tettek (Balogh Péter - Béres -féle csapat), ma már nem is lehet kimutatni. azt hittem, az eltelt 10 év alatt ez már általánosabb lett, de akkor tévedtem. de a fémen meg csodálkozok, mert nem olyan rég is hallottam vkit, aki csak azért ment vissza egy második műtétre kb 1 évre rá, h a fém csavarokat kiszedjék.

aztán lehet h azóta van vmi speckóbb fém persze, ezt nem tudom ... de akkor megnyugtattál, mert régebben is ezt tartottam borzalmasnak, hogy csak a kivétel miatt + 1 műtét.

na oké köszi, meglátjuk, de most ez is csak azt erősíti meg h ahány hely, annyi eljárás ...

2018. máj. 1. 22:17
 12/13 anonim ***** válasza:

Nnna, megvan!


[link]


Mindig tanul az ember valamit, köszi:)


Gyors gyógyulást kívánok, vigyázz magadra!

2018. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

oké köszi, na ezt majd áttanulmányozom, de az idegen anyagoktól mindig félek egyébként, egy dolog a fertőzés, de én meg szinte mindenre allergiás is vagyok (mármint komolyan, anaphylaxiás reakciók vannak) szóval őszintén félnék a fémtől, de köszi, ezt majd aprólékosan átnézegetem.

üdv

2018. máj. 1. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!