Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megerőltettem a bal térdem....

Megerőltettem a bal térdem. Otthoni gyógymód?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit sokat biciklizte és megerőltettem a bal térdem. Eléggé fáj. Nem tud valaki házi fájdalomcsillapítót?

Van jégzselém, de semmit nem ér sajnos.

Előre is köszi.



2018. máj. 1. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Orvos
2018. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szlory ***** válasza:
100%

A legerősebb vény nélküliek közül a Diclac krém (50mg diklofenák tartalom). Gyulladáscsökkentőt is tartalmazóból a Cataflam, vény nélkül a Dolo verziója (fele olyan erős). "Bio" irányvonalból az örökös otthoni készleten tartandó a Perskindol bemelegítő/gyógyítója, olyan, mint a Richtofit Sport volt, csak sokkal hatásosabb.


Mindemellett nem jégzselé, hanem jegelni és pihentetni. Az lehúzza a gyulladást. Arra azért figyelj rá, hogy a melegre vagy a hidegre reagál jól (pl víz formában), mert nem mindegy. Ha meleg, akkor nem gyulladás lesz.

2018. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!