Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyvíz folyik a fülemből! Mit...

Agyvíz folyik a fülemből! Mit fognak velem csinálni?

Figyelt kérdés

Volt egy balesetem, nagy ütés érte a fejem (leestem a lóról és átment rajtam) eltört az arccsontom, az orrom es műtötték a szemem meg bevérzett a fülem, de azt mondtak annyira minimális, hogy nem kell vele foglalkozni, helyrejön magától. Nos tegnap éjjel kegyetlenül elkezdett fajni a fülem, én ilyen erős fájdalmat még soha nem éreztem. Bevettem egy fájdalomcsillapítót, elaludtam es reggelre ugyanarra a fájdalomra ébredtem es kicsit később elkezdett belőle elég erősen folyni sötétbarnás folyadék. (Mintha víz-fülzsír-vér keveréke lenne) Azonnal rohantunk az ügyeletre, orvosok azt mondtak valószínű agyvíz, bent tartottak a kórházban, azt mondtak lehet, hogy csak középfül gyulladás, de az nem szokott ennyire szivárogni, lehet hogy valami komolyabb sérülés a balesetembol. A baleset múlt szerdán történt, még aznap CT-ztek, az nem mutatott semmi problémát.

Egyelőre semmi mást nem mondanak az orvosok, de nagyon megijesztenek. A fulembol azóta is folyik ez a víz, ez aggaszt a legjobban.

Mit fognak vajon velem csinálni? Mennyire baj ha folyik az agyvíz? Nyilván nem normális, tudom csak lehet ennek komoly következménye?

Nagyon félek :(


2018. máj. 19. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Segíteni nem tudok,lövetem sincs róla mit fognak veled csinálni, de az együtterzésemről biztosítani tudlak.

Ez borzasztó és ijesztő.

Drukkolok,hogy ne legyen semmi bajod.

2018. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Most volt egy visit-em, azt mondta a doki, hogy ha nem tudna, hogy balesetem volt, azt mondana, hogy egy sima középfül gyulladás, de igy, hogy volt baleset ki kell zárni, hogy nem-e annak a következménye, ezért tart bent.

Egy nagyon picit megnyugodtam.

2018. máj. 19. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!